Nasze biegi

biegnący mężczyzna

Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej

logo Ulta śledź logo ultra bladzina logo ultra leszcz

Najstarszy bieg ultra na Podlasiu. 9 edycji zimowej wyrypy po najtrudniejszych ścieżkach Puszczy Knyszyńskiej. Na trasie czekają wzniesienia, bagna, zamarźnięta (lub nie) rzeka, czasami linowy most a czasami śnieg po pachy. A do tego uśmiechnięci wolontariusze, smaczne jedzenie oraz wspólna impreza na zakończenie biegu. Do wyboru dystanse 67 km, 84 km oraz 168 km. Żeby nie było zbyt łatwo- bieg odbywa się w lutym.

Link do zapisów ELEKTRONICZNE ZAPISY

Ultra Bladzina 2025

Ultra Leszcz 2025

Ultra Śledź 2025

biegnąca kobieta

Supraski Maraton Leśny logo Maraton leśny

42km podczas których czas ukończenia biegu nie jest najważniejszy. Prawosławna, drewniana kaplica? Zapomniane, podlaskie wsie? Puszcza? Wszystko to znajdziecie na trasie. Znajdziecie też pyszne wegańskie jedzenie oraz uśmiech wolontariuszy na punktach kontrolnych. Dodatkowe dystanse to 21km oraz 10km. Dla dzieci przygotowaliśmy zabawy biegowe na 200, 500m oraz 1km które odbywają się na terenie pięknego Liceum Plastycznego w Supraślu.

Mapy:

10 km

Maraton

Półmaraton

VII Supraski Maraton Leśny (elektronicznezapisy.pl)

kobieta na biegu

OnkoRun logo OnkoRun

Bieg ten organizujemy we współpracy z Białostockim Centrum Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie i Stowarzyszeniem do Walki z Rakiem. Uczestniczą w nim pacjenci, którzy przeszli chorobę nowotworową, ich rodziny, lekarze, a także inni chętni. Celem przedsięwzięcia jest przede wszystkim integracja środowiska pacjentów i promowanie aktywności fizycznej. Rywalizacja sportowa schodzi na dalszy plan.

Bieg odbywa się na 3 różnych dystansach: 2,5 km, 5 km i 10 km.

Każdy z nas jest w głębi duszy dzieckiem.

Lubimy zapuszczać się w te na co dzień ukrywane przestrzenie, gdzie mieszka radość i beztroska. Lubimy się uśmiechać, lubimy się przebierać. Świat szczęśliwego dziecka to świat magii, nieskrępowanej wyobraźni, ale i świat dobrych i pomocnych ludzi.

Niech naszym prezentem dla świata będzie dobro, a dobro szerzy się przez działanie. Tak też powstał OnkoRun. Z serca, z chęci wsparcia i pomocy.

Z zapisami, na ten bieg pełen Dobra ruszamy już 5 czerwca o 12.00!

Zapisy tutaj!

W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do dyspozycji.